€29,00 KDV Dahil
€29,00 KDV Dahil
€29,00 KDV Dahil
€29,00 KDV Dahil
€29,00 KDV Dahil
€29,00 KDV Dahil
€29,00 KDV Dahil
€29,00 KDV Dahil
€29,00 KDV Dahil
€29,00 KDV Dahil
1

PELERİN

Son zamanların en gözde parçalarından biri olan Pelerin modellerimiz göz alıcı tasarımlara sahiptirler. Rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren ürünlerimiz internet sitemizde sizlerle buluşacağı günü beklemektedirler. İnternet sitemizdeki diğer ürünlerimizle veya aksesuarlarımız ile kolayca kombin yapabilirsiniz. Oldukça şık parçalardan oluşan modellerimiz fiyatlarının uygun olması konusunda da sizlere avantaj sağlamaktadır.

Pelerin ürünlerimizin temizliği konusunda isteseniz kuru temizlemeye gönderebilir ya da gerekli yıkama talimatlarına uymanız kaidesi ile çamaşır makinesinde temizliğini sağlayabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken şeylerden biri yıkama talimatlarına doğru bir şekilde uymanızdır. Aksi halde ürünleriniz geri dönüşü olmayan deformeleri berberinde getirecektir.

Pelerin modellerimiz her bedene uygun ürünleri bünyesinde barındırır. En büyük veya en küçük bedene sahipseniz ve kendinize uygun bedeni bulamıyorsanız, istediğiniz bedendeki ürünleri internet sitemiz üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

 

Pelerin Modelleri Nelerdir?

Pelerin modellerimiz sizlere en yakışacak şekilde, iyi eğitimli tasarımcılarımız tarafından özenle tasarlanmaktadır. Pelerinlerimiz, gerek göz kamaştırıcı tasarımlarıyla gerekse nefes kesici renkleriyle karşımıza çıkmaktadır. Ekru, gri, pudra, vizon ve antrasit gibi renklerin ön planda olduğu tasarımlarımız en çok tercih edilen ürünlerdir.

 

Pelerin modellerimiz, her yerde giyebileceğiniz ürünlerdir. Nişan, düğün ve mezuniyet gibi özel günlerde kullanılmak için çokça tercih edilmektedir. Pek çok müşterimiz tarafından ürünlerimiz adına olumlu dönüşler almaktayız. Sizler de ürünlerimiz için internet sitemizdeki yorumlar kategorisinden yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

 

Pelerin Fiyatları Nelerdir?

Pelerin ürünlerimiz sizlerin rahatı ve konforu seviyenizin üst düzeyde olması için yetenekli tasarımcılarımız tarafından özenle hazırlanmaktadırlar. Ürünlerimiz kalite standartları gereği büyük bir özveri ile hazırlanıp internet sitemizde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Ürünlerimizin fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlemiştir. Ürünün malzemesi, motifleri ve tasarımı açısından fiyatlarda değişiklik olabilmektedir.

Her bütçeye uygun pelerin modellerimiz internet sitemizde sizleri beklemektedir. Bütçenize uygun ürünlerimizi sitemizdeki filtreler kısmından pelerin kategorisini işaretleyip size uygun olan fiyatı seçeneklere eklemeniz dahilinde sizlere uygun fiyatlı ürünlerimizi bulabilirsiniz. İnternet sitemizdeki daha fazla ürün modellerini görmek ve ceket kombinlerine sahip olabilmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.hilalatalay.com/ceket