ABAYA

Abaya modellerimiz internet sitemizde en çok aranan ürünlerimizdendir. Göz alıcı tasarımlara sahip olan ürünlerimiz özel günlerinizin vazgeçilmez parçaları olacaktır. Ürünlerimiz, kullanım açısından konforlu parçalardan oluşmakta olup aynı zamanda tasarımsal olarak göz alıcı ve modaya uygun parçalardan oluşmaktadır. Alanlarında çok yetenekli tasarımcılarımız tarafından tasarlanan ürünlerimiz, internet sitemizde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Abaya ve diğer ürünlerimizn temizliği konusunda güvendiğiniz bir kuru temizleme firmasına ürünlerinizi teslim edebilir ya da ürünlerimizin yıkama talimatlarına birebir uyarak temizleme işlemini bitirebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta şudur ki; ürünlerinizin herhangi bir deforme olması gibi bir sorunla karşılaşmamak için yıkama talimatlarına doğru bir şekilde uymanız gerekmektedir.

Abaya modellerimiz her bütçeye ve her bedene uygun olarak tasarlanmışlardır. En büyük bedene veya en küçük bedene sahip bireylerden iseniz, sizlere uygun olan bedenleri internet sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Abaya Modelleri Nelerdir?

Abaya modellerimiz büyüleyici modellere sahiptir. Tasarım konusunda hoş ve zarif görünen parçalarımızı düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerde kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz birbirinden güzel tasarımlara ve renklere sahiptirler. Apolet detaylı ürünlerimiz bu sezon ön plana çıkmaktadır. Antrasit, siyah ve mint yeşili renklerimiz internet sitemizde en çok tercih edilen renkler arasındadır. Ürünlerimizi kullanan müşterilerimiz bizlere olumlu dönüşler yapmaya devam etmektedirler. Sizler de ürünlerimizi internet sitemizdeki yorumlar kısmına istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

 

Abaya Fiyatları Nelerdir?

Abaya modellerimiz her bütçeye uygun olarak tasarlanmıştır. Ancak ürünlerimizin fiyatlarını belirleyen bazı kriterler vardır. Ürünün kumaşı, detaylı oluşu, ve tasarımı ürünlerin fiyatlamasında belirleyici olan önemli unsurlardır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlayan yapımız ürünlerimizi belirli kalite standartları çerçevesinde üretmemizi sağlamaktadır. tasarımcılarımız ürünlerin kullanımı açısından hoş görüntünün yanında ürünlerimizin müşterilerimizin kullanımı açısından da konforlu olabilmelerini amaçlamış ve tasarımlarını bu ölçüde sürdürmüşlerdir.

Size uygun olan bütçeyi belirlemek için filtreleme kısmında öncelikle ürünün hangi kategoride olacağını belirleyip ardından size uygun olan tutarı seçtikten sonra ürünler karşınıza çıkabilmektedir. İnternet sitemizdeki aksesuar ürünlerimizi de görmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. https://www.hilalatalay.com/aksesuar

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR